• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4

Cricketprogramma van woensdag 8 juli t/m zondag 12 juli.....

Hierbij het cricketprogramma van woensdag 8 juli tot en met zondag 12 juli....

Woensdag 8 juli  Cricket Academy : jeugd 17.30 uur-18.30 uur

Donderdag 9 juli

1.VOC Dames -Hermes DVS Dames T20-Competitie, aanvang 18.00 uur? ( Deze wedstrijd is een inhaalwedstrijd in de T20-Competitie, wordt i.o.o. tussen de damesteams nog bevestigd!)

Vrijdag 10 juli

1.VCC U16-Hermes DVS U16  U16 Poule, 2 x 30 overs,  aanvang 18.00 uur ( indien mogelijk 17.30 uur), wedstrijd wordt naw ingekort!

Zaterdag 11 juli

1.Hermes DVS Heren 1- VOC 1, T20, Poule Rijnmond, aanvang 11.00 uur veld 1

2.Hermes DVS Heren 1-Excelsior"20 1, T20, Poule Rijnmond,  aanvang 15.00 uur veld 1

3.Hermes DVS Zami-Asvion Zami,  Zamipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 13.30 uur  veld 2

4.Hermes DVS Dames   Finaledag T20,  Locatie en aanvang  nnb,  wordt zsm bekendgemaakt.

5.Hermes DVS U16-HCC U16,  U16 Poule, 2 x 30 overs, aanvang 9.00 uur , veld 2

Hermes DVS U14-Bloemendaal u14, 3e wedstrijd kruisfinales ivm vakanties per regio verplaatst naar zondag 23 augustus!!!!!

6.VOC 2 U12-Hermes DVS U12,  U12 Poule, 2 x 20 overs,  aanvang 9.00 uur

Deze U12 zal zaterdag geen doorgang vinden ivm te weinig spelers aan de zijde VOC, op dit moment vindt bij beide clubs een inventarisatie plaats om de wedstrijd evt, a.s. donderdagavond plaats te laten vinden!

7.VCC U9-Hermes DVS U9,  U9 Weekendpoule,  2 x 12 overs, aanvang 9.00 uur

Zondag 12 juli

1.Sparta 1- Hermes DVS Heren 1, T20, Poule Rijnmond,  aanvang 15.00 uur

2.Hermes DVS Heren 2-Hercules 1, Eerste Klasse, fase 1, 2 x 50 overs , aanvang 11.00 uur veld 1

3.Ajax Leiden Zomi-Hermes DVS Zomi,  Zomipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 12.00 uur


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing