• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1

Eindrangschikking T/H/E-klasses incl. promotie/degradatieregeling...

Nog even duidelijk hoe het straks verder gaat na fase 1 in de Top/Hoofd/Eerste Klasses met op dit moment nog 2 wedstrijden voor Heren 1 (Topklasse) en drie wedstrijden voor Heren 2 (Eerste Klasse).

1. a. Aan het eind van de 1e fase van de competitie worden de elftallen overeenkomstig het door hen behaalde puntengemiddelde geplaatst op een ranglijst van afdalende puntengemiddelden. 

1. b. Indien in  de competitie 2 of meer elftallen met een gelijk puntengemiddelde zijn geëindigd is, voor de plaatsing van de ranglijst bepalend:

i.indien tussen deze elftallen een gesloten competitie is gespeeld:het aantal wedstrijdpunten, in die zin, dat een elftal met meer wedstrijdpunten voorgaat t.o.v. een elftal met minder wedstrijdpunten;

ii.de netto run rate, in die zin , dat een elftal met een hogere netto run rate voorgaat t.o.v. een elftal met een lagere netto run rate.

Een en ander met dien verstande dat indien deze criteria toegepast dienen te worden op meer dan twee elftallen, voor de toepassing van een volgend criterium slechts in aanmerking komen die elftallen die na toepassing van een eerder criterium nog als gelijk geëindigd beschouwd worden.

Indien vorenstaande criterium geen uitkomst bieden, beslist het KNCB-Bestuur.

2. a. Vervolgens spelen in de 2e fase van de competitie tegen elkaar in een halve competitie

i. de als 1e tot en met 4e geëindigde elftallen, en ii de als 5e tot en met 8e geëindigde elftallen,

waarbij ieder elftal de in de 1e fase van de competitie behaalde wedstrijdresultaten naar de 2e fase meeneemt.

2. b. De wedstrijden in de 2e fase worden gespeeld conform het volgende schema:

speeldag 1: 1-3, 2-4, 5-7,6-8

speeldag 2: 4-1, 2-3, 8-5, 6-7

speeldag 3: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8

Wanneer dit schema ivm de beschikbaarheid van velden niet aangehouden kan worden, kan de competitieleider het aanpassen zoals hem goeddunkt.

2.c. Lid 1 is van overeenkomstige toepassing , met dien verstande dat de hierboven onder 2.a. (i) bedoelde elftallen de eerste vier plaatsen en de hierboven onder 2 a(ii) bedoelde elftallen de laatste vier plaatsen bezetten en de netto run rate bepaald wordt aan de hand de wedstrijdpunten behaald in beide fase van de competities tezamen.

3. a In de Topklasse spelen vervolgens de in de 2e fase van de competitie als 1e en 2e geëindigde elftallen een "best of three" om het kampioenschap van Nederland.

3.b. De eerste wedstrijd van deze "best of three" wordt gespeeld op een door het in de 2e fase van de competitie als 2e geëindigde elftal aan te wijzen veld. De overige wedstrijden worden gespeeld op een door het in de 2e fase van de competitie als 1e geëndigde elftal aan te wijzen veld. Wanneer een elftal geen veld aanwijst , bepaalt de competitieleider waar de betreffende wedstijd gespeeld wordt.

3.c Indien enige van deze wedstrijden verregent of om enige reglementaire reden niet gespeeld kan worden of niet tot een resultaat leidt, zal die wedstrijd opnieuw worden vastgesteld.

3.d De winnaar van de "best of three" is het elftal

i.dat na drie wedstrijden de meeste wedstrijdpunten heeft behaald, dan wel ii. dat na de eerste twee wedstrijden vier wedstrijdpunten heeft behaald, dan wel iii. dat, indien er slechts één of twee wedstrijden tot een geldig resultaat hebben geleid, er verder geen wedstrijden gespeeld kunnen worden en geen elftal vier wedstrijdpunten heeft behaald, de meeste wedstrijdpunten heeft behaald.

E. Indien de criteria genoemd onder D geen uitsluitsel geven, is kampioen van Nederland i. het elftal dat in de "best of three" wedstrijden de hoogste netto run rate heeft;  ii.het in 1e fase van de competitie als 1e geíndigde elftal.

4.Voor zover zulks in verband met promotie , degradatie of herindeling noodzakelijk is, worden de criteria als genoemd in Lid 1 sub b analoog toegepast om andere plaatsen in de eindrangschikking te bepalen. 

Promotie en Degradatie

De promotieregeling mbt de THE-competities luidt als volgt:

a.Hoofdklasse: de Kampioen van de Hoofdklasse promoveert naar de Topklasse

b.Eerste Klasse: de Kampioen van de Eerste Klasse promoveert naar de Hoofdklasse

De degradatieregeling mbt tot de THE-Competities luidt als volgt:

a. Topklasse: het laagst geëindigde elftal degradeert naar de Hoofdklasse

b.Hoofdklasse: het laagst geëindigde elftal degradeert naar de Eerste Klasse

c.Eerste Klasse: het laagst en één na laagst geëndigde elftal degradeert naar de overgangsklasse

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing