• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5

Cricketprogramma van woensdag 1 juli t/m zondag 5 juli a.s....

Hierbij het cricketprogramma van woensdag 1 juli tot en met zondag 5 juli...

Woensdag 1 juli : Cricket Academy  : jeugd  17.30 uur-18.30 uur

Zaterdag 4 juli

1.Quick Hg 1- Hermes DVS Heren 1, Topklasse, fase 1, 2 x 50 overs   aanvang 10.00 uur !!!!!!!!

2.Quick Hg Dames -Hermes DVS Dames, T20-Competitie,  aanvang 12.00 uur

3.Golden Oldies toernooi met deelname Excelsior'20 , Quick Hg, Combi HCC/HBS/VRA en Hermes DVS

Wedstrijden 2 x 15 overs, aanvang 13.00 uur veld 1 en 2

4.Quick Hg U16-Hermes DVS U16, u16 poule, 2 x 30 overs,  aanvang 9.00 uur

(Deze wedstrijd zal naw worden ingekort , daar er ivm veldgebrek Quick HG, de wedtrijd rond 12.00 uur moet eindigen!!!)

5.Hermes DVS U14-Excelsior"20 u14, 2e wedstrijd kruisfinales Top 4 U14 Poule B, 2 X 30 overs, veld 1

6.Hermes DVS U12-Olympia u12, u12 poule, 2 x 20 overs,  aanvang 9.00 uur, veld 2

7.Hermes DVS U9- VOC U9, U9 weekendpoule,  2 x 12 overs,  aanvang 9.00 uur kunstgrasveld

Zondag 5 juli

1.Hermes DVS Heren 2-Quick Hg 2, Eerste Klasse, fase 1, 2 x 50 overs, aanvang 11.00 uur, veld 1

2.Sparta 3- Hermes DVS 3 , Klasse 3A, 2 X 40 overs, aanvang 13.00 uur

3.Hermes DVS Zomi- Qui Vive Zomi, Zomipoule 1,  2 x 35 overs, aanvang 12.00 uur , veld 2

4.Regio Rijnmond u12- Kampong u12 , Topcompetitie u12 , aanvang 9.00 uur Locatie Hermes DVS, veld 2


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing