• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1

Cricketprogramma vrijdag 26 juni t/m zondag 28 juni....

Hierbij het cricketprogramma van vrijdag 26 juni t/m zondag 28 juni a.s.

Maandag 22 juni: Cricket Academy  : jeugd  17.30 uur-18.30 uur

Vrijdag 26 juni:

1. Intercontnental T20: Nederland A- Denemarken  aanvang 11.00 uur  veld 1

2.Intercontinental T20: Denemarken- Frankrijk   aanvang 15.00 uur  veld 1

Zaterdag 27 juni:

1. Hermes DVS Zami-Quick Hg 1 Zami  Zamipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 13.30 uur  veld 2

2. HCC/VCC Dames-Hermes DVS Dames , T20-competitie,  aanvang 14.30 uur  Locatie: VCC 

3.VOC/Exc"20 u16-Hermes DVS U16 , U16 Poule , 2 x 30 overs , aanvang 9.00 uur  locatie: Excelsior"20

4. Rood en Wit u14-Hermes DVS U14  1e wedstrijd kruisfinales Top 4, 2 x 30 overs  aanvang 9.00 uur

5. Hermes DVS Under 12-VCC u12, u12 poule, 2 x 20 overs,   aanvang 9.00 uur  veld 2

6.Excelsior"20 u9-Hermes DVS U9 , U9 Weekendpoule, 2 x 12 overs, aanvang 9.00 uur

7.Intercontinental T20:Frankrijk- Nederland A,  aanvang 10.30 uur  veld 1

8.Intercontinental T20:  Troostfinale n3-nr4   aanvang 14.15 uur  , veld 1

Zondag 28 juni

Jeugd ontbijt met het 1e elftal

1. Hermes DVS Heren 1- Excelsior"20 1, Topklasse, fase 1, 2 x 50 overs , aanvang 11.00 uur  veld 1

2.Excelsior"20 2-Hermes DVS Heren 2 , Eerste Klasse, fase 1, 2 x 50 overs   aanvang 11.00 uur

3.Hermes DVS 3-Punjab CC 4,  Klasse 3A, 2 X 40 overs, aanvang 13.00 uur   veld 2

4.ACC Zomi-Hermes DVS Zomi,  Zomipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 12.00 uur

5. Regio Rijnmond u12-ACC U12,  Topcompetitie U12, 2 x 20 overs , aanvang 9.00 uur, veld 2

6.Regio Rijnmond u14-ACC U14 , Topcompetitie U14, 2 x 30 overs,  aanvang 9.00 uur   Locatie: Excelsior"20

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing