• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4

Cricketprogramma van woensdag 10 juni t/m zondag 14 juni...

Hierbij het cricketprogramma van woensdag 10 juni tot en met zondag 14 juni....

"Incl. dubbelweekend Heren 1 in de Topklasse"

Woensdag 10 juni

Cricket Academy: Thema Bowling ( jeugd op persoonlijke uitnodiging!)         17.30 uur-18.30 uur

Vrijdag  12 juni

1.Regio Rijnmond u12- VCC U12  U12 Topcompetitie,  2 x 20 overs      locatie en aanvangstijd volgt zsm

2.Regio Rijnmond u14 -VCC U14 U14 Topcompetitie,  2 x 30 overs     locatie en aanvangstijd volgt zsm

Zaterdag 13 juni

1. Dosti United CC 1- Hermes DVS Heren 1, Topklasse, fase 1 , 2 x 50 overs, aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS Zami-HBS Zami,  Zamipoule 1, 2 x 35 overs   aanvang 13.30 uur  veld 1

3.VOC Dames-Hermes DVS Dames , T20-Competitie, aanvang  i.o.o.

4.Rood en Wit u14-Hermes DVS U14 U14 Poule, 2 x 30 overs, aanvang  9.00 uur

Zondag 14 juni

1.Hermes DVS Heren 1- HBS 1, Topklasse, fase 1, 2 x 50 overs, aanvang  11.00 uur veld 1

2.Dosti United CC 2-Hermes DVS Heren 2, Eerste Klasse,  2 x 50 overs  aanvang 11.00 uur

3.HMS 2-Hermes DVS Heren 3 , Klasse 3A, 2 X 40 overs,  aanvang 13.00 uur

4.Hermes DVS Zomi- HBS Zomi,  Zomipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 13.00 uur  veld 2

5.HBS U16-Hermes DVS U16  U16 Poule , 2 x 30 overs  aanvang 9.00 uur

6.Hermes DVS U12- Quick Hg 2 u12  , u12 poule , 2 x 20 overs   aanvang 9.00 uur  veld 2

7.VOC U9-Hermes DVS U9, U9 Weekendpoule , 2 x 12 overs,  aanvang 9.00 uur


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing