• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Gr. Willem V.A.C. JO19
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2

Cricketprogramma van woensdag 27 mei t/m zondag 31 mei...

Hierbij het cricketprogramma van woensdag 27 mei tot en met 31 mei a.s.

Woensdag 27 mei

Cricket Academy voor de Jeugd  17.30 uur-18.30 uur Thema: nnb

Zaterdag 30 mei

1.VOC 1-Hermes DVS heren 1,  Topklasse, fase 1, 2 x 50 overs  Aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS Heren 2-HCC 2, Eerste Klasse , fase 1 , 2 x 50 overs  Aanvang 11.00 uur  veld 1

3.Hermes DVS Zami-Quick HG 2 Zami, Zamipoule 1, 2 x 35 overs  Aanvang 13.30 uur  veld 2

Hermes DVS Dames  vrij weekend

Zondag 31 mei

1.Hermes DVS Heren 3- Sparta 3 , Klasse 3A, 2 X 40 overs, Aanvang 13.00 uur   veld 1

2.Hermes DVS Zomi-HCC Zomi,  Zomipoule 1,  2 x 35 overs,  Aanvang  13.00 uur   veld 2

3. Hermes DVS U16-Quick Hg u16,  U16 Poule,  2 x 30 overs, Aanvang 9.00 uur  veld 1

4.Bloemendaal U14-Hermes DVS U14, U14 Poule, 2 x 30 overs, Aanvang 9.00 uur

5.Olympia U12- Hermes DVS U12, Poule U12,  2 X 20 overs,  Aanvang 9.00 uur

6.VCC U9-Hermes DVS U9, U9 Weekend,  2 x 12 overs,  Aanvang 9.00 uur

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing