• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3

Cricketprogramma van woensdag 20 t/m maandag 25 mei....

Hierbij het cricketprogramma van woensdag 20 mei tot en met maandag 25 mei

Woensdag 20 mei:

Cricket-Academy ( jeugd) : Thema=Specialist Bowling 17.30 uur-18.30 uur

Cricket-Clinic , alle E- en F Voetballers/sters incl intoducees  14.45 uur-15.45 uur

Zaterdag 23 mei:

1.Excelsior"20 1-Hermes DVS Heren 1   Topklasse, fase 1,  2 x 50 overs   aanvang  11.00 uur

2.Hermes DVS Heren 2-Excelsior"20 2   Eerste Klasse, fase 1, 2 x 50 overs,aanvang 11.00 uur veld1

3.HCC 2 Zami -Hermes DVS Zami,  Zamipoule 1, 2 x 35 overs  , aanvang 13.30 uur

4.Hermes DVS Dames-VRA Dames , friendly Twenty20, aanvang 14.30 uur   veld 2

Zondag 24 mei

1. Punjab CC 4-Hermes DVS Heren 3, Klasse 3A, 2 X 40 overs, aanvang 13.00 uur

2.Hermes DVS Zomi-Ajax Leiden Zomi, Zomipoule 1, 2 x 35 overs, aanvang 13.00 uur  veld 1

3.Hermes DVS U16-VOC/Exc"20 U16, U16 Poule, 2 x 30 overs, aanvang 9.00 uur  veld 1

4.Olympia u14-Hermes DVS U14,  U14 Poule, 2 x 30 overs, aanvang 9.00 uur

5.VCC u12 - Hermes DVS U12, U12 Weekendpoule, 2 x 20 overs, aanvang 9.00 uur

6.Hermes DVS U9-VOC U9,     u9 weekendpoule,  2 x 12 overs, aanvang 9.00 uur

Maandag 25 mei

1.Hermes DVS Heren 1-Quick Hg 1, Topklasse , fase 1, 2 x 50 overs,  aanvang  11.00 uur  veld 1

2.Quick Hg 2-Hermes DVS Heren 2, Eerste Klasse, fase 1, 2 x 50 overs, aanvang 11.00 uur 

3.Quick HG2 U12-Hermes DVS U12  U12 POULE C, 2 X 20 overs , aanvang 9.00 uur


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing