• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8

Cricketprogramma vrij 8 mei t/m do. 14 mei...

Hierbij het cricketprogramma vanaf vrijdag 8 mei t/m donderdag 14 mei ( hemelvaart)

Vrijdag 8 mei

Seizoensopening Jeugdcricket vanaf 17.30 uur

Zaterdag 9 mei

1.Hermes DVS Heren 1- Dosti CC 1  Topklasse, fase 1  2 x 50 overs      aanvang 11.00 uur  veld 1

2.Hercules 1- Hermes DVS Heren 2  Eerste Klasse, fase 1   2 x 50 overs

3.VOC Zami 2- Hermes DVS Zami   Zamipoule 1    2 x 35 overs   aanvang 13.30 uur

4.Hermes DVS Dames -VOC dames   T20-MEI       2 X 20 overs   aanvang 14.30 uur   veld 2

Zondag 10 mei

Hermes DVS 3  vrij weekend ivm wegvallen Pak CC

1. Hermes DVS Zomi - ACC Zomi   Zomipoule 1   2 x 35 overs   aanvang 13.00 uur   veld 1

2.Hermes DVS U16- HBS U16   poule U16  2 x 30 overs    aanvang 9.00 uur    veld 1

3.Excelsior"20 u14 - Hermes DVS U14   Poule u14  2 x 30 overs  aanvang 9.00 uur

Donderdag 14 mei

1.HBS 1-Hermes DVS Heren 1 Topklasse, fase 1  2 x 50 overs   aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS Heren 2-Dosti CC 2 Eerste klasse , fase 1 , 2 x 50 overs  aanvang 11.00 uur veld 1

3. Hermes DVS Heren 3- HMS 2  Klasse 3a  2 x 40 overs,  aanvang 13.00 uur veld 2 

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing