• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4

Cricketprogramma van zo 26 April t/m Wo 6 mei....

Hierbij het cricketprogramma van Zo 26 April t/m Wo. 6 mei a.s.

Zondag 26 April:

1. Hermes DVS Selectie- VRA   Oefenwedstrijd 2 x 50 overs, aanvang 11.00 uur veld 1

2. Finales Indoor Flamingotoernooi,                   locatie Universum, Amsterdam

Aanvang 10.15 uur

-Hermes DVS U16-Rood en Wit u16  1/2 finale

-Hermes DVS U 14-VCC U 14           1/2 finale  

Zondag 3 mei:

1. Hermes DVS Heren 1-ACC            Topklasse,    fase 1     2 x 50 overs , aanvang 11.00 uur veld 1

2.Punjab CC 1-Hermes DVS Heren 2  Eerste Klasse, fase 1,   2 x 50 overs, aanvang 11.00 uur 

3. Hermes DVS Zomi-Excelsior"20 Zomi,   friendly Twenty20,  aanvang 14.30 uur  veld 2

Maandag 4 mei:

1.Dutch Lions U13- Dutch Lions U 12,      Trials 2 x 40 overs, aanvang 13.00 uur veld 1

Woensdag 6 mei:

1.Dutch Lions U15A-Dutch Lions U15 b,  Trials 2 x 40 overs, aanvang 13.00 uur  veld 1


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing