• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4

Cricketprogramma voor zaterdag 30 en zondag 31 augustus a.s.

Alweer het laatste actieve cricketprogramma van het seizoen 2014 op het programma. Wel één met nog een landelijke finale under 12 op het programma.

Zaterdag 30 augustus

1.Ajax Leiden Dames - Hermes DVS Dames   wedstrijd 6, fase 2 Hoofdklasse  2 x 45 overs  Aanvang 12.00 uur

Zondag 31 augustus

1. Hermes DVS Zomi- Bloemendaal Zomi      Zomipoule 1 , 2 x 35 overs                              Aanvang 12.00 uur

2.Landelijke finale Under 12 op het veld van Excelsior"20

Wedstrijden van 2 x 12 overs , waarbij iedere speler (exclusief wicketkeeper) minimaal 1 over bowled.

Wedstrijdschema als volgt:

-Wedstrijd A       HCC - Hermes DVS                            Aanvang  9.00 uur   -  10.30 uur

-Wedstrijd B       Excelsior"20 - ACC                             Aanvang  10.30 uur  -   12.00 uur

-Wedstrijd C      VCC - AICC                                         Aanvang  12.00 uur -   13.30 uur

-Wedstrijd D      Winnaar A- Winnaar B                       Aanvang  13.30 uur -   15.00 uur   ( halve finale)

-Wedstrijd E     Winnaar c- Beste verliezer A/B/C*      Aanvang 15.00 uur -   16.30 uur   (halve finale)

-Wedstrijd F     Winnaar D - Winnaar E                       Aanvang  16.30 uur      Finale

* Beste verliezer A/B/C wordt bepaald door wicketgemiddelde


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing