• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5

Cricketprogramma voor zaterdag 16 en zondag 17 augustus...

Hierbij het cricketprogramma voor zaterdag 16 augustus en zondag 17 augustus a.s.a

Zaterdag 16 augustus

1. Halve Finales en Finale Twenty20 op het veld van VCC

A.  halve finale , aanvang 10.00 uur          Hermes DVS - HCC

B.  halve finale, aanvang  13.30 uur          VRA- winnaar van Dosti CC-ACC

C. Finale Twenty20, aanvang 17.00 uur    Wnnaar A-Winnaar B

Dames  vrij

2. Quick Hg Zami 1- Hermes DVS Zami       Zamipoule 1  2 x 35 overs             Aanvang  13.30 uur

3.Punjab CC 3-Hermes DVS Heren 3         Klasse 3a     2 x 40 overs               Aanvang  13.00 uur (inhaal)

Zondag 17 augustus

1. Hermes DVS Heren 1- VOC          Fase 2 Topklasse, Bottom 4 2 x 50 overs  Aanvang 11.00 uur  veld 1

2. VVV1-Hermes DVS Heren 2         Fase 2 Eerste Klasse, Top 4 2 x 50 overs  Aanvang  11.00 uur (op VRA)

Hermes DVS Heren 3   vrij

3. VRA Zomi - Hermes DVS Zomi    Zomipoule 1   2 x 35 overs                         Aanvang  12.00 uur

 

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing