• vrijdag 22 september
    Hermes Open Golftoernooi
  • donderdag 24 augustus, 20:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - Kwekkercup (terrein VFC)
  • zondag 27 augustus, 14:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - Kwekkercup (terrein VFC)

Cricketprogramma Zaterdag 2 en Zondag 3 augustus....

Nu de jeugdcompetities ten einde zijn en de Damescompretitie voorlopig stil ligt, waarbij de beslissingen gaan vallen aan het eind van de zomervakantie , is er het a.s. weekend alllen een cricketprogramma voor alle herenseniorenteams.

Een programma waarbij Heren 1 in de Topklasse en Heren 2 in de Eerste Klasse hun laatste wedstrijd spelen in fase 1, waarna n.a.v. de eindrangschikking er een top 4 en een bottom 4 wordt gevormd. De top 4 zal in een halve play-off spelen om het kampioenschap, waarbij in de Topklasse de bovenste twee van de eindrangschikking na de play-off in een best of three strijden om het Lanskampioenschap 2014. In de bottom 4 wordt in de play-off gestreden om behoud, waarbij de als laatst geplaatste na de play-off zal degraderen.

Het cricketprogramma ziet er dan als volgt uit:

Zaterdag 2 augustus

1. HCC Zami -Hermes DVS Zami                Zamipoule 1    2 x 35 overs           Aanvang  13.30 uur

Zondag  3 augustus

1. Excelsior"20 1- Hermes DVS Heren 1   Topklasse, fase 1, 2 x 50 overs      Aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS Heren 2-Excelsior"20 2   Eerste Klasse , fase 1, 2 x 50 overs Aanvang 11.00 uur veld 1

3.Hermes DVS Heren 3-Excelsior"20 3   Klasse 3a                     2 x 40 overs Aanvang 11.00 uur veld 2

4.ACC Zomi-Hermes DVS Zomi               Zomipoule 1                 2 x 35 overs Aanvang 12.00 uur

Vervolg Topklasse en Eerste Klasse na Fase 1

Na de wedstrijd  van het a.s. weekend  in de Topklasse en Eerste Klasse wordt na de zogeheten fase 1 een eindrangschikking opgemaakt van 1 t/m 8 , waarna een splitsing wordt aangebracht in een top 4 en een bottom 4.

In fase 2 worden de punten behaald in fase 1 meegenomen en zal  er een halve competitie worden afgewerkt binnen de Top 4 en de Bottom 4, waarna er een eindrangschikking ontstaat.Bij evt. verregenen worden wedstrijden ingehaald, ook in de Eerste Klasse.

In de Top 4 Topklasse zullen de twee hoogst geeindigde een "'best of three" spelen om de landstitel 2014. In de bottom 4 Toklasse .

De scheiding in de onderste 4 en bovenste 4 gaat als volgt:

1. Puntengemiddelde

2.Onderling resultaat in gesloten competitie

3.Netto Run Rate

Stand na 13 wedstrijden Topklasse incl. huidige Netto Run Rate :

1.Quick Hg          13- 22           nrr 1.207

2.Dosti CC          13-19            nrr  0.976

3.ACC                 13-13            nrr  0.664

4.HCC                13-10             nrr  -0.317

5.VOC                13-10             nrr -0.428

6.VRA                 13-10             nrr -0.481

7.Hermes DVS   13-10             nrr -0.547

8.Excelsior"20  13-10              nrr -0.884

Stand na 13 wedstrijden Eerste Klasse incl huidige Netto Run Rate:

(opmerking: verregende wedstrijden in Fase 1 Eerste Klasse werden niet ingehaald!!!!!!)

1. Punjab CC 1           12-20    nrr 2.0526

2.VVV 1                       12-18    nrr 0.8124

3.Excelsior"20 2          12-16    nrr 0.2858

4.Hermes DVS 2          12-12    nrr 0.1701

5.Hercules 1                12-12    nrr -0.4711

6.HCC 2                       12-8      nrr -1.3466

7.Ajax Leiden 1            12-6     nrr -0.4947

8.VRA 2                        12-4     nrr -0.8663


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

18-08-17 » Voetbaljeugd
15-08-17 » Voetbalnieuws
15-08-17 » Voetbaljeugd
13-08-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing