• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4

Cricketprogramma van vrijdag 11 juli tot en met zondag 13 juli...

Hierbij het cricketprogramma van vrijdag 11 juli tot en met zondag 13 juli....

Vrijdag 11 juli

1. Excelsior"20 1- Hermes DVS Heren 1      Twenty20 poule Rijnmond             Aanvang 18.30 uur

2.Excelsior"20 u12-Hermes DVS U12         U12  2 X 20 overs ( inh. comp)       Aanvang 17.30 uur

3. Excelsior"20 u10-Hermes DVS U10        U10  FRIENDLY GAME                    Aanvang 17.30 uur

Zaterdag 12 juli

1. Punjab CC Zami-Hermes DVS Zami        Zamipoule 1   2 x 35 overs            Aanvang 13.30 uur

2.Hermes DVS dames-Ajax Leiden Dames  Fase 2, Hoofdklasse 2 x 45 overs   Aanvang 12.00 uur veld 1

3.Hermes DVS U14-Excelsior"20 u14         U14  2 X 30 overs                         Aanvang  9.00 uur  veld 2

4.ACC U12 2-Hermes DVS U12                 U12  2 X 20 overs                          Aanvang  9.00 uur

Zondag 13 juli

1. VOC 1-Hermes DVS Heren 1               Topklasse , fase 1  2 x 50 overs       Aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS Heren 2-HCC 2                Eerste Klasse , fase 1  2 x 50 overs  Aanvang 11.00 uur veld 1

3. Ghausia CC 2-Hermes DVS Heren 3    Klasse 3 a    2 x 40 overs                Aanvang 13.00 uur

4.Qui Vive Zomi-Hermes DVS zOMI        Zomipoule 1  2 x 35 overs               Aanvang 12.00 uur

5.Den Haag-Regio Rijnmond u14           Topcompetitie u14  2 x 30 overs      Aanvang 9.00 uur  loc. HCC


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing