• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1

Cricketprogramma van vrijdag 4 juli t/m zondag 6 juli....

Hierbij het cricketprogramma van vrijdag 4 juli t/m zondag 6 juli....

*Bijzonder binnen dit programma een dubbelweekend voor het Damesteam. Dit veroorzaakt doordat een bepaalde periode in de maanden juli en augustus  een aantal dames van Hermes DVS, als Kampong speelsters afstaan aan het Nederlands Dameselftal en zij niet instaat zijn dan complete teams op de been kunnen brengen.

Vrijdag 4 juli

1. Hermes DVS Heren 1- Sparta 1        Twenty20  poule Regio Rijnmond        Aanvang 18.30 uur  veld 1

Zaterdag 5 juli

1.Golden Oldies Toernooi,mmv HBS, Quick Hg , Excelsior"20 en Hermes DVS  Aanvang 13.30 uur veld 1 en 2

Hermes DVS Zami   vrij weekend

2.Quick Hg dames-Hermes DVS dames   Hoofdklasse , fase 2  2 x 45 overs     Aanvang 12.00 uur

3.Rood en Wit u16-Hermes DVS U16      U16  2 x 30 overs                            Aanvang 9.00 uur

4.VCC U14-Hermes DVS U14                 U14 2 X 30 overs                             Aanvang 9.00 uur

5.Hermes DVS U12-VOC U12                 U12 2 X 20 overs                            Aanvang 9.00 uur veld 1

6.Ajax Leiden u10-Hermes DVS U10      U10  4 X 8 overs                             Aanvang 9.00 uur

Zondag 6 juli

1.Hermes DVS Heren 1- ACC 1            Topklasse fase 1  2 x 50 overs           Aanvang 11.00 uur veld 1

2.Hercules 1-Hermes DVS Heren         Eerste Klasse  fase 1 2 x 50 overs      Aanvang 11.00 uur

3.Hermes DVS Heren 3-IBIS 2            Klasse 3a  2 x 40 overs                      Aanvang 13.00 uur veld 2

4.Kampong Dames -Hermes DVS Dames   Hoofdklasse fase 2  2 x 45 overs   Aanvang 11.00 uur

5.Regio Rijnmond U12- VCC U12       u12 Topcompetitie  2 x 20 overs          Aanvang  9.00 uur  veld 2

6.Regio Rijnmond u14- ACC/R&W U14  u14 Topcompetitie 2 x 30 overs       Aanvang 9.00 uur   Excelsior"20

 


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing