• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 21 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Gr. Willem V.A.C. JO19
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6

Cricketprogramma van vrijdag 20 juni tot en met woensdag 25 juni.....

Deze week een extra uitgebreid cricketprogramma en wel van vrijdag 20 juni tot en met woensdag 25 juni....

Vrijdag 20 juni

1. Hermes DVS Heren 1- Excelsior"20 1      Twenty20 poule Rijnmond                  Aanvang 18.30 uur veld 1

Zaterdag 21 juni

1.Dosti CC 1-Hermes DVS Heren 1           Topklasse fase 1     2 x 50 overs          Aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS Zami-Punjab CC Zami       Zamipoule 1            2 x 35 overs          Aanvang 13.30 uur  veld 1

3.Hermes DVS Dames-VRA Dames           Twenty20 poulefase                            Aanvang 12.00 uur  veld 2

4.Excelsior"20 U16-Hermes DVS U16      u16                         2 X 30 overs          Aanvang 9.00 uur

5.Hermes DVS U14-AICC/Sparta u14     u14                         2 x 30 overs          Aanvang 9.00 uur    veld 1

6.Hermes DVS U12-Olympia u12            u12                         2 x 20 overs         Aanvang 9.00 uur    veld 2

7.Hermes DVS U10-HCC 2 U10              U10                         4 X 8 overs          Aanvang 9.00 uur     kunstgras

8.Puppy-cricket                                                                                                Aanvang 10.00 uur

Zondag 22 juni

1.Hermes DVS Heren 1-Dosti cc 1          Topklasse fase 1         2 x 50 overs       Aanvang 11.00 uur  veld 1

2.Ajax Leiden 1-Hermes DVS Heren 2    Eerste Klasse fase 1  2 x 50 overs       Aanvang  11.00 uur

3.Punjab CC 3-Hermes DVS  Heren 3    Klasse 3a                   2 x 40 overs       Aanvang  13.00 uur

4.Hermes DVS Zomi-VRA Zomi              Zomipoule 1                2 x 35 overs      Aanvang   12.00 uur

5.ACC U14-Regio Rijnmond u14           Topcompetitie             2 x 30 overs      Aanvang   9.00 uur

6.Den Haag u12- Regio Rijnmond  u12  Topcompetitie           2 x 20 overs      Aanvang  9.00 uur  loc. volgt

Woensdag 25 juni

1. VOC U16-Hermes DVS U16            uI6 2 X 30 overs ( evt. i.o.o 20 overs)    Aanvang 18.00 uur


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing