• vrijdag 22 september
    Hermes Open Golftoernooi
  • zaterdag 26 augustus
    Open voetbaltrainingsdag
  • maandag 28 augustus, 19:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Sparta JO15-1
  • woensdag 30 augustus, 00:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - HBSS
  • woensdag 23 augustus, 18:30 uur
    Victoria 04 JO13-1 - Hermes DVS JO13-1
  • zondag 27 augustus, 14:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - Kwekkercup (terrein VFC)
  • woensdag 30 augustus, 19:15 uur
    Hermes DVS JO13-1 - Rokeby School o13
  • donderdag 24 augustus, 20:00 uur
    Hermes-D.V.S. 1 - Kwekkercup (terrein VFC)
  • woensdag 23 augustus, 19:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Wippolder JO15-2
  • woensdag 30 augustus, 18:15 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Rokeby School o11
  • dinsdag 29 augustus, 19:00 uur
    Hermes DVS JO19-1 - MSV71 JO19-1
  • woensdag 30 augustus, 18:15 uur
    Hermes DVS JO11-1 - Rokeby School o11

Cricketprogramma van vrijdag 20 juni tot en met woensdag 25 juni.....

Deze week een extra uitgebreid cricketprogramma en wel van vrijdag 20 juni tot en met woensdag 25 juni....

Vrijdag 20 juni

1. Hermes DVS Heren 1- Excelsior"20 1      Twenty20 poule Rijnmond                  Aanvang 18.30 uur veld 1

Zaterdag 21 juni

1.Dosti CC 1-Hermes DVS Heren 1           Topklasse fase 1     2 x 50 overs          Aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS Zami-Punjab CC Zami       Zamipoule 1            2 x 35 overs          Aanvang 13.30 uur  veld 1

3.Hermes DVS Dames-VRA Dames           Twenty20 poulefase                            Aanvang 12.00 uur  veld 2

4.Excelsior"20 U16-Hermes DVS U16      u16                         2 X 30 overs          Aanvang 9.00 uur

5.Hermes DVS U14-AICC/Sparta u14     u14                         2 x 30 overs          Aanvang 9.00 uur    veld 1

6.Hermes DVS U12-Olympia u12            u12                         2 x 20 overs         Aanvang 9.00 uur    veld 2

7.Hermes DVS U10-HCC 2 U10              U10                         4 X 8 overs          Aanvang 9.00 uur     kunstgras

8.Puppy-cricket                                                                                                Aanvang 10.00 uur

Zondag 22 juni

1.Hermes DVS Heren 1-Dosti cc 1          Topklasse fase 1         2 x 50 overs       Aanvang 11.00 uur  veld 1

2.Ajax Leiden 1-Hermes DVS Heren 2    Eerste Klasse fase 1  2 x 50 overs       Aanvang  11.00 uur

3.Punjab CC 3-Hermes DVS  Heren 3    Klasse 3a                   2 x 40 overs       Aanvang  13.00 uur

4.Hermes DVS Zomi-VRA Zomi              Zomipoule 1                2 x 35 overs      Aanvang   12.00 uur

5.ACC U14-Regio Rijnmond u14           Topcompetitie             2 x 30 overs      Aanvang   9.00 uur

6.Den Haag u12- Regio Rijnmond  u12  Topcompetitie           2 x 20 overs      Aanvang  9.00 uur  loc. volgt

Woensdag 25 juni

1. VOC U16-Hermes DVS U16            uI6 2 X 30 overs ( evt. i.o.o 20 overs)    Aanvang 18.00 uur


Agenda
Bekijk de hele agenda
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing