• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2

Cricketprogramma van vrijdag 13 juni tot en met zondag 15 juni...

Het a.s. weekend is het weekend waarin de wedstrijden van de TCN-Klasses weer terugkeren naar de zondag en waarin de jeugdwedstrijden juist weer van de zondag naar de zaterdag terugverhuizen.

Het cricketprogramma voor vrijdag 13 juni tot en met zondag 15 juni ziet er dan als volgt uit:

Vrijdag 13 juni

1. Frankrijk- Pakistan XI      Twenty20 Continental European Championship Aanvang 11.30 uur  veld 1

2. België-Frankrijk               Twenty20 Continental European Championship Aanvang 17.00 uur  veld 1

Zaterdag 14 juni

1. Pakistan XI -België         Twenty20 Continental European Championship Aanvang 10.00 uur  veld 1

2.Hermes DVS ZAMI-HBS    Zamipoule 1      2 x 35 overs                              Aanvang  13.30 uur veld 1

3.Quick Hg -Hermes DVS dames   Twenty20 poulefase 2 x 20 overs            Aanvang  i.o.o.

4.Hermes DVS U 16-VOC U 16              U16  2 X 30 overs                             Aanvang 13.00 uur veld 2

5.Quick Hg U14-Hermes DVS U14         U14  2 X 30 overs                             Aanvang 9.00 uur

6.Hermes DVS U12-Excelsior"20 u12   U12  2 x 20 overs                              Aanvang 9.00 uur veld 2

7.VOC U10-Hermes DVS U10               U10  4 X 8 overs                                Aanvang 9.00 uur

Zondag 15 juni

1. VRA 1- Hermes DVS Heren 1      Topklasse fase 1        2 x 50 overs          Aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS heren 2-VRA 2         Eerste Klasse fase 1 2 x 50 overs          Aanvang  11.00 uur veld 1

Hermes DVS Heren 3 vrij weekend

3.HCC Zomi-Hermes DVS Zomi        Zomipoule 1   2 x 35 overs                   Aanvang 12.00 uur

4.Regio Rijnmond under 12-Den Haag   Topcompetitie 2 x 20 overs           Aanvang 9.00 uur veld 2

5.Regio Rijnmond under 14-ACC            Topcompetitie 2 x 30 overs          Aanvang 13.00 uur veld 2


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing