• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 21 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Gr. Willem V.A.C. JO19
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2

Cricketprogramma van vrijdag 6 juni t/m maandag 9 juni....

Een cricketprogramma startend vrijdagavond 6 juni met de 1e wedstrijdronde in de Twenty20-poule Regio Rijnmond in de Top/Hoofdklasse met de wedstrijd Sparta 1- Hermes DVS 1 aanvang 18.30 uur gevolgd door een heel pinksterweekend cricket.

Het cricketprogramma ziet er als volgt uit:

Vrijdag 6 juni

1. Sparta 1-Hermes DVS heren 1           Twenty20 poule Rijnmond    2 x 20 overs        Aanvang 18.30 uur

Zaterdag 7 juni

1.Hermes DVS heren 1- Excelsior"20 1  Topklasse fase 1        2 x 50 overs   Aanvang  11.00 uur   veld 1

2.Excelsior"20 2-Hermes DVS heren 2   Eerste Klasse fase 1  2 x 50 overs   Aanvang 11.00 uur

3.Quick Hg 2 Zami-Hermes DVS Zami     Zamipoule 1              2 x 35 overs    Aanvang 13.30 uur

4.Hermes DVS Dames-Kampong Dames  Twenty20 fase 1     2 x 20 overs    Aanvang  14.00 uur veld 2

5.Hermes DVS U12-Mop U12                  Under 12                  2 x 20 overs    Aanvang  10.00 uur veld 2

vanaf 8.45 uur Onbijt Heren 1 samen met de kinderen under 10,12 en 14.

vanaf 10.00 uur smurfencricket op het kunstgrasveld

Zondag 8 juni

1.Hermes DVS heren 3-Sparta heren 3  Klasse 3A                 2 X 40 overs   Aanvang  13.00 uur  veld 1

2.ACC U16-Hermes DVS U16              Under 16                     2 x 30 overs  Aanvang   9.00 uur

3.Excelsior"20 u14-Hermes DVS u14 Under 14                      2 x 30 overs  Aanvang   9.00 uur

4.HBS 4 U10-Hermes DVS U10          Under 10                      4 x 8 overs    Aanvang   9.00 uur

Hermes DVS Zomi op tour naar Yorkshire, Engeland van 5 juni tot en met 8 juni.

Maandag 9 juni

1.Hermes DVS Heren 3-VOC heren 3   Klasse 3A                  2 X 40 overs Aanvang   13.00 uur veld 1

2.Hermes DVS U16-ACC U16               Under 16                   2 x 30 overs Aanvang    9.00 uur  veld 1

3.Hermes DVS U10-HBS U10               Under 10                   4 x 8 overs  Aanvang     9.00 uur  veld 2



Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing