• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4

Cricketprogramma voor donderdag 29 mei tot en met vrijdag 6 juni....

Inclusief hemelvaartsdag op donderdag 29 mei a.s. het cricketprogramma tot en met vrijdag 6 juni ....

Donderdag 29 mei

1.Hermes DVS Heren 1- VOC 1                      Topklasse fase 1      2 x 50 overs   Aanvang 11.00 uur  veld 1

2.HCC 2-Hermes DVS Heren 2                       Eerste Klasse fase 1 2 x 50 overs  Aanvang 11.00 uur

Zaterdag 31 mei

1.Quick Hg 1-Hermes DVS Heren 1               Topklasse fase 1        2 x 50 overs  Aanvang 11.00 uur

2.Hermes DVS Heren 2-VVV 1                     Eerste Klasse  fase 1  2 x 50 overs  Aanvang 11.00 uur  veld 1

3.Hermes DVS Zami-HCC Zami 2                 Zamipoule 1               2 x 35 overs  Aanvang 13.30 uur  veld 2

4.Rood en Wit Dames-Hermes DVS Dames   Dames fase 1          2 x 40 overs Aanvang 12.00 uur

Zondag  1 juni

1.Excelsior"20 3-Hermes DVS heren 3        Klasse 3A                 2 X 40 overs  Aanvang 13.00 uur

2.Hermes DVS zomi-ACC Zomi                    Zomipoule 1             2 x 35 overs  Aanvang 13.00 uur  veld 1

3.Hermes DVS U16-Rood en Wit u16         U16                          2 x 30 overs   Aanvang 9.00 uur    veld 1

4.Hermes DVS U14-VCC U14                     U14                           2 X 30 overs  Aanvang 9.00 uur    veld 2

5.VOC U12-Hermes DVS U12                     U12                          2 X 20 overs   Aanvang 9.00 uur

6.Hermes DVS U10-Ajax Leiden U10         U10                          4 X 8 overs     Aanvang 9.00 uur    kunstgras

Vrijdag  6 juni

1 Sparta-Hermes DVS Heren 1             Twenty20 poule Rijnmond                Aanvang  18.30 uur


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

13-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing