• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zondag 29 oktober, 12:00 uur
    Poortugaal 3 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1

Cricketprogramma voor Zaterdag 10 mei en zondag 11 mei......

Na de start vorige week in de TCN-klasses , dames en zomi nu dit weekend een bijna volledig programma, alleen het Zamiteam nog een weekje wachten.

Zaterdag 10 mei

1. Dosti CC 1- Hermes DVS Heren 1          Topklasse         2 x 50 overs      Aanvang 11.00 uur

Bovengenoemde wedstrijd wordt gespeeld op het veld Sparta, Capelle a/d IJssel

2. Hermes DVS Heren 2 - Ajax Leiden 1     Eerste Klasse  2 x 50 overs      Aanvang 11.00 uur    veld 1

3. Hermes DVS Dames - Hilkamp dames    Dames fase 1  2 x 40 overs      Aanvang 12.00 uur    veld 2

Zondag 11 mei

1. Hermes DVS Heren 3 - VOC 3                Klasse 3a       2 x 40 overs      Aanvang 13.00 uur   veld 1

2. Ajax Leiden Zomi-Hermes DVS zomi      Zomipoule 1   2 x 35 overs      Aanvang 13.00 uur

3.VOC U16-Hermes DVS U16                      2 X 30 overs                           Aanvang 9.00 uur

4.Hermes DVS U14-Quick Hg U14               2 X 25 overs                           Aanvang 9.00 uur

5.Excelsior"20 U12-Hermes DVS U12         2 x 20 overs                            Aanvang 9.00 uur

6.Hermes DVS U10-VOC U10                     4 X 8 overs                              Aanvang 9.00 uur  veld 2


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing