• vrijdag 24 november
    Algemene Ledenvergadering vrijdag 24 november
  • vrijdag 24 november
    Presentatie nieuwe accommodatie
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Nieuwenhoorn, JO9-3G
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    CION 1 - Hermes DVS 1
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - Abbenbroek 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HWD JO11-3 - Hermes DVS JO11-5
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    VFC JO15-5 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO9-1 - Charlois, sv JO9-4
  • zaterdag 21 oktober, 11:00 uur
    Hermes DVS JO19-1 - Gr. Willem V.A.C. JO19
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-5 - CWO JO11-3
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Maense JO15-1 - Hermes DVS JO15-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    LYRA MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - Pernis JO13-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:45 uur
    Honselersdijk 9 - Hermes DVS 5
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO13-1 - LYRA JO13-3
  • zaterdag 28 oktober, 14:00 uur
    SVS 9 - Hermes DVS 4
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - Zestienhoven JO11-8
  • zaterdag 28 oktober, 09:45 uur
    Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - Rhoon 6
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-2 - Neptunus-Schiebroek JO11-2
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO13-2 - VVOR JO13-4
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-3
  • zaterdag 21 oktober, 12:30 uur
    Hermes DVS JO17-1 - De Betrokken Spartaan JO17-1
  • zaterdag 21 oktober, 10:15 uur
    BVCB MO17-1 - Hermes DVS MO17-1
  • zaterdag 28 oktober, 12:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - VDL JO17-2
  • zaterdag 28 oktober, 08:30 uur
    HVC'10 JO9-4 - Hermes DVS JO9-2
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO11-3 - SVV JO11-3
  • zaterdag 21 oktober, 14:45 uur
    Hermes DVS JO17-2 - Den Hoorn JO17-6
  • zaterdag 28 oktober, 13:00 uur
    Dilettant 2 - Hermes DVS 2
  • zaterdag 21 oktober, 08:30 uur
    Hermes DVS JO11-4 - VFC JO11-9
  • woensdag 25 oktober, 18:00 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Kethel Spaland JO8-5
  • zaterdag 21 oktober, 14:30 uur
    Hermes DVS 1 - PPSC 1
  • zaterdag 28 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO8-1 - Botlek JO8-2
  • zaterdag 21 oktober, 10:30 uur
    Hermes DVS JO15-2 - Berkel JO15-2
  • zaterdag 28 oktober, 14:30 uur
    Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3

Eerste

Programma Topklasse seizoen 2017

Competitieopzet Topklasse 2017 veranderd t.o.v. vorige seizoenen. De Topklasse zal bestaan uit 10 teams , waar een gesloten competitie zal worden gespeeld. ( Om en om 9 thuiswedstrijden en 9 uitwedstrijden) Het team met de meeste punten aan het eind van het seizoen is Landskampioen 2017 en het team met de minste punten degradeert naar de Hoofdklasse 2018.

Tot en met 10 juni zullen de wedstrijden op zaterdagen plaatsvinden , waarna het programma per 18 juni naar de zondagen wordt geplaatst.

2 X 50 OVERS AANVANG WEDSTRIJDEN 11.00 UUR

Wedstrijdprogramma Topklasse seizoen 2017 

1.Zaterdag 6 mei           Hermes DVS 1 - VOC 1

2.Zaterdag 13 mei        Quick Hg 1 - Hermes DVS 1 

3.Zaterdag 20 mei        Hermes DVS 1 - HCC 1

4.Donderdag 25 mei    ACC 1 - Hermes DVS 1   

5.Zaterdag 27 mei        Hermes DVS 1 - Dosti United CC 1

6.Zaterdag 3 juni          HBS 1 - Hermes DVS 1

7.Maandag 5 juni         Hermes DVS 1- Punjab CC 1

8.Zaterdag 10 juni       Hermes DVS 1- Excelsior"20 1

9.Zondag   18 juni       VRA 1 - Hermes DVS 1

10.Zondag 25 juni       VOC 1 - Hermes DVS 1

11.Zondag 2 juli          Hermes DVS 1 - Quick Hg 1

12.Zondag 9 juli          HCC 1 - Hermes DVS 1

13.Zondag 16 juli        Hermes DVS 1 - ACC 1

14.Zondag 23 juli        Dosti United CC 1 - Hermes DVS 1

15.Zondag 6 aug.       Hermes DVS 1- HBS 1

16.Zondag 13 aug.     Punjab CC 1 - Hermes DVS 1

17.Zondag 20 aug.    Excelsior"20 1 - Hermes DVS 1

18.Zondag 27 aug.    Hermes DVS 1 - VRA 1

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bekijk het gehele competitieschema en uitslagen Topklasse 2016 hier.

 

Bekijk hier de gemiddelden van 2016: Gemiddelden


Agenda
Bekijk de hele agenda

Algemeen nieuws

25-09-17 » Voorwoord
18-09-17 » Voorwoord
05-09-17 » Voorwoord

Voetbal nieuws

19-10-17 » Voetbaljeugd
12-10-17 » Voetbalsenioren
06-10-17 » Voetbaljeugd
06-10-17 » Voetbaljeugd
VOG
29-09-17 » Voetbalsenioren
22-09-17 » Voetbalsenioren
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing