Contact

Cricketbestuur : cricket@hermesdvs.nl

Voorzitter: Jaco van Giezen | tel: 06-13069558 | jvangiezen@senze-groep.nl

Secretaris: Will van Wijk | tel: 06-23334418 | wjvwijk@kabelfoon.nl

Penningmeester: vacant, zie voorzitter

Wedstrijdzaken: Dirk W. Klokgieters| tel: 06-54283713 | dirkklokgieters@casaschiedam.nl

Technische zaken: Nick Stahtam | tel: 06-41247247 | nickstatham@hotmail.com

Jeugdzaken:
Marit Elenbaas | tel; 06-23745670 | maritelenbaas@gmail.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Technische Commissie:

Lou Borrani | tel.06-15022650 | louborrani@hotmail.com
Nick Statham | tel: 06-41247247 | nickstatham@hotmail.com, John Verweij en Gavin McRae

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Damescricket
Lisa Klokgieters | tel: 06-11514607 lisaklokgieters@hotmail.com

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veteranencricket 
René Prins | jobsupply@hetnet.nl

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeugdcommissie: jeugdcricket@hermesdvs.nl

Voorzittter: Marit Elenbaas: tel: 06-23745670 |maritelenbaas@gmail.com

Secretaris: Dirk Klokgieters: tel: 06-54283713| dirkklokgieters@casaschiedam.nl

Lid: Niels Edelschaap tel. 06-81080266 | nielsedelschaap@gmail.com

 


Agenda
Geen evenementen gepland
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

04-06-18 » Voetbalsenioren
11-05-18 » Voetbaljeugd
29-04-18 » Voetbalsenioren
21-04-18 » Voetbalsenioren
20-04-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing