• zondag 27 mei
    Toernooi
  • zaterdag 17 maart
    Disco
  • dinsdag 19 december, 19:30 uur
    Hermes DVS JO19-1 - DVO '32 JO19-1

Contact

Cricketcommissie : cricket@hermesdvs.nl

Voorzitter 
Jaco van Giezen | tel: 06-13069558 | jvangiezen@senze-groep.nl

Secretaris
Dirk W. Klokgieters| 06-54283713 | dirkklokgieters@casaschiedam.nl

Penningmeester 
Jaco van Giezen: zie voorzitter

Technische zaken

 Lou Borrani | tel.06-15022650 | louborrani@hotmail.com
Nick Statham | tel: 06-41247247 | nickstatham@hotmail.com , John Verweij en Gavin McRae

Damescricket
Lisa Klokgieters|tel: 06-11514607 lisaklokgieters@hotmail.com

Wedstrijdzaken en Jeugdcricket
Dirk W. Klokgieters |tel: 06-54283713  dirkklokgieters@casaschiedam.nl

Veteranencricket 
René Prins | jobsupply@hetnet.nl

Jeugdcommissie: jeugdcricket@hermesdvs.nl

Voorzitster: Marit Elenbaas: tel: 06-23745670 |m.m.elenbaas@hetnet.nl

Secretaris: Dirk Klokgieters: tel: 06-54283713| dirkklokgieters@casaschiedam.nl

Lid: Niels Edelschaap tel. 06-81080266 | nielsedelschaap@gmail.com

Lid: Mandy Kornet tel.06-21168830 | mandykornet@hotmail.com


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

16-12-17 » Voetbalsenioren
15-12-17 » Voetbaljeugd
09-12-17 » Voetbaljeugd
08-12-17 » Voetbalsenioren
02-12-17 » Voetbalsenioren

Rugby nieuws

16-11-17 » Rugby
07-11-17 » Rugby
02-11-17 » Rugby
09-09-17 » Rugby
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing