• zondag 27 mei
    Toernooi
  • vrijdag 13 april
    Algemene Ledenvergadering Voorjaar
  • woensdag 21 februari, 00:00 uur
    Hermes DVS JO15-1 - Spartaan 20 JO15-2
  • zaterdag 24 februari, 12:45 uur
    Hermes DVS 5 - LYRA 12
  • woensdag 21 februari, 20:00 uur
    Hermes DVS 5 - Strijen 6
  • zaterdag 24 februari, 09:00 uur
    Victoria'04 JO15-2 - Hermes DVS JO15-2
  • zaterdag 24 februari, 14:30 uur
    Hermes DVS 4 - FC 's-Gravenzande 17

Contact

Cricketcommissie : cricket@hermesdvs.nl

Voorzitter 
Jaco van Giezen | tel: 06-13069558 | jvangiezen@senze-groep.nl

Secretaris
Dirk W. Klokgieters| 06-54283713 | dirkklokgieters@casaschiedam.nl

Penningmeester 
Jaco van Giezen: zie voorzitter

Technische zaken

 Lou Borrani | tel.06-15022650 | louborrani@hotmail.com
Nick Statham | tel: 06-41247247 | nickstatham@hotmail.com , John Verweij en Gavin McRae

Damescricket
Lisa Klokgieters|tel: 06-11514607 lisaklokgieters@hotmail.com

Wedstrijdzaken en Jeugdcricket
Dirk W. Klokgieters |tel: 06-54283713  dirkklokgieters@casaschiedam.nl

Veteranencricket 
René Prins | jobsupply@hetnet.nl

Jeugdcommissie: jeugdcricket@hermesdvs.nl

Voorzitster: Marit Elenbaas: tel: 06-23745670 |m.m.elenbaas@hetnet.nl

Secretaris: Dirk Klokgieters: tel: 06-54283713| dirkklokgieters@casaschiedam.nl

Lid: Niels Edelschaap tel. 06-81080266 | nielsedelschaap@gmail.com

Lid: Mandy Kornet tel.06-21168830 | mandykornet@hotmail.com


Agenda
Bekijk de hele agenda

Voetbal nieuws

16-02-18 » Voetbaljeugd
29-01-18 » Voetbalsenioren
24-01-18 » Voetbaljeugd
10-01-18 » Voetbalsenioren
09-01-18 » Voetbaljeugd
Deze website is mede mogelijk gemaakt door HVMP Internet marketing